Prodej, rodinný dům, 90 m2 v Praze (část Strašnice), okres Hlavní město Praha

cihlovácihlová
11 990 000 cena včetně provize a kompletního právního servisu
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Dětská 2544 / 122
Informace o nabídce
Číslo zakázky 11665
Datum vložení 01.02.2025
Datum aktualizace 01.02.2025
Řadový rodinný dům 3+kk k rekonstrukci, kousek od metra Strašnická
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fullname:

Popis nemovitosti

Řadový rodinný dům 3+kk k rekonstrukci, kousek od metra Strašnická

Chcete bydlet v domě, ale nechcete se vzdát pohodlí bydlení v Praze? Stačil by vám malý pozemek, kde byste mohli mít venkovní posezení pro setkání s vašimi přáteli, ale třeba i pár ovocných stromů? Hledáte místo, kde budou mít vaše děti blízko do školy, za kamarády i za svými koníčky?
Pokud takový dům hledáte, mám pro vás ten pravý. Najdete ho ve Strašnicích, v unikátním komplexu řadových domků uprostřed zeleně.
Řadový rodinný dům s ideální orientací na východ a západ je určen ke kompletní rekonstrukci, která novému majiteli umožní vybudovat bydlení dle vlastních představ. Jak by taková rekonstrukce mohla vypadat, můžete vidět na našich vizualizacích, vaší fantazii se ale meze nekladou. Nosné zdi jsou jen ty obvodové a vnitřní dispozici si tak můžete libovolně upravit. Na půdorysu zastavěné plochy 55 m2 pozemku můžete například v přízemí vybudovat obývací pokoj s kuchyňským koutem a sociálním zázemím a v patře pak 2 ložnice a druhou koupelnu nebo třeba komoru. Stále ještě máte k dispozici podkroví, kde je možné vybudovat další místnost, např. ateliér. Dům je také možné podsklepit a získat tak další prostory.
Kromě pozemku pod domem máte k dispozici vlastní pozemek o ploše 31m2 před domem a spoluvlastnický podíl na dalším pozemku za domem, jehož část o velikosti necelých 90m2 je k výhradnímu užívání majiteli tohoto domu. Tam je možné vybudovat např. slunnou terasu, orientovanou na západ, jak můžete vidět na naší vizualizaci, nebo pozemek využít pro zahradničení.
Velkou výhodou tohoto domu je jeho napojení na dálkové teplo, dodávané Pražskou teplárenskou. Náklady na vytápění jsou velmi nízké (2 500 Kč měsíčně), mimo jiné díky umístění domu uprostřed řady. Při rekonstrukci by pak bylo možné ze stejného zdroje řešit i ohřev teplé vody. Dům je samozřejmě napojen na vodovod a kanalizaci. Třída energetické náročnosti domu (PENB) je D.
V nejbližším okolí se nachází vše potřebné pro vás i vaše děti. Za pár minut jste pěšky u základní školy i několika školek, nejbližší park je jen o ulici dál a stanici metra A Strašnická budete mít od domu necelých 600 metrů. Oblíbený park Gutovka je coby kamenem dohodil a do obchodního centra Atrium Flora to máte autem jen pár minut, stejně jako do nemocnice Královské Vinohrady.
K financování tohoto domu je možné bez problémů využít hypoteční úvěr, hypotéku pro vás rádi zdarma zajistíme.
Rádi byste byli vlastníkem takového domu? Není nic jednoduššího než mi zavolat a domluvit se na prohlídce, rád vás osobně provedu.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
11 990 000
Poznámka
Cena včetně provize a kompletního právního servisu
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
11665
Datum aktualizace
01.02.2025
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
3 pokoje
Zastavěná plocha m2
55
Užitná plocha m2
90
Plocha parcely m2
176
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Telefon, internet
Topení
ústřední dálkové
Doprava
Silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
121
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
D - Méně úsporná (příloha)
Vyhláška
78/2013 Sb.
Spotřeba
175 kWh/m² za rok
Zobrazit další parametry Skrýt parametry